Při objednávce nad 2000 Kč / 80 € je doručení ZDARMA   

DenkFabianArt

8 položek celkem

Dominika Denk Fabian/Denk Fabian Art
Dominika Denk Fabian je moderní pop art umělkyně, která maluje zejména na plátno s použitím akrylových barev a airbrushe. Má však i úžasný vkus na módu a ve volných chvílích navrhuje a šije oblečení. Do budoucna se můžeme těšit na její osobní značku. Prozatím vytvořila ve spolupráci s IASF trička s osmi různými motivy. Dominika se postarala o originální potisk, IASF zase o kvalitu triček, která jsou vyrobena z vysoce kvalitní organické bavlny.
Dominika nejčastěji tvoří v Los Angels, někdy Tokyu a nebo v rodné České republice. My dvě - rodačky z Brna - jsme se úplnou náhodou poznaly na druhé straně planety v Tokyu. Domča je moje dobrá kamarádka, jejíž umění má můj velký obdiv. Je lehce kontroverzní a feministické, proto ale odvážné. Pointou tohoto umění je, že silná, sebevědomá a ambiciózní žena může dokázat sama cokoliv.
A tak díky přátelství dvou silných, sebevědomých a ambiciózních žen :D vznikla exkluzivní spolupráce i pro the GURU. Dominika uvolnila omezené množství triček pro moje zákaznice, ale cenu jsme přizpůsobily českému trhu tak, aby si tričko mohla dovolit každá z vás. Originalita je v tomto případě rozhodně zaručena, jde o autorskou tvorbu, kterou lze zakoupit pouze na the GURU a stránkách IASF.